Developerzy

Oferta dla deweloperów​

Oferta naszej firmy jest kierowana także do deweloperów oraz inwestorów. Proponujemy ścisłą współpracę na każdym etapie budowy domu czy mieszkania, a przy stałej współpracy możemy zaproponować jeszcze lepsze warunki handlowe. Nasze kuchnie mogą być elementem realizowanych przez Ciebie inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych – hoteli, pensjonatów, biur czy lokali użytkowych.

Dzięki współpracy z naszą firmą, nasi partnerzy otrzymują produkt wysokiej jakości oraz profesjonalne wsparcie zawsze wtedy, gdy jest to niezbędne. Uwzględniamy wszystkie wymogi, które wynikają z ograniczeń funkcjonalnych czy potrzeb biznesowych. W ten sposób osiągamy harmonię, prowadzącą do powstania kuchni o wysokich parametrach jakościowych i ergonomicznych.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz bogatym doświadczeniem w branży projektowania kuchni. Ustalamy realne terminy i realizujemy prace zgodnie z przyjętymi harmonogramami. Wykorzystujemy materiały o wysokiej jakości i zapewniamy staranny i estetyczny montaż. Zdobyte know-how sprawia, że jesteśmy odpowiednim partnerem zarówno przy małych, jak i dużych inwestycjach.

Marka WFM Kuchnie wchodzi w skład wiodącego producenta mebli – Grupy Szynaka. To przekłada się na potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania jakością, środowiskiem czy bezpieczeństwem pracy. Dbamy o produkt na każdym etapie – od powstania projektu, przez bezpieczny transport, a na montażu ostatniego elementu kończąc.

Wszystkim deweloperem oraz inwestorom zapewniamy indywidualną ofertę oraz odpowiednio dobrane warunki współpracy. Dzięki temu projekty powstają w ramach ustalonego budżetu, a w umowie możemy zagwarantować jego niezmienność w ramach danej inwestycji. To powoduje, że możemy zaproponować atrakcyjny model współpracy, z pełnym poszanowaniem strony finansowej przedsięwzięcia. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie wahaj się skontaktować z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie.